Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Wellcome

free counters


Михайло Хтема

Книги для читання.

Натрапив сьогодні в неті на перелік літературки:

Подборка нашего автора (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/social_media_marketing/) Дамира Халилова (https://www.facebook.com/halilov):

12 КНИГ О РАЗВИТ...ИИ ГЛАВНЫХ НАВЫКОВ

1. Келли Макгонигал «Сила воли» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/thewillpowerinstinct/) - научит Вас закреплять полезные привычки и избавляться от вредных

2. Кейт Феррацци «Никогда не ешьте в одиночку» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/nevereatalone/) - научит Вас нетворкингу - искусству заводить связи.

3. Нейл Фьоре «Легкий способ перестать откладывать дела на потом» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/paperbook/an_easy_way/) - собственно, научит Вас перестать откладывать дела на потом.

4. Нейл Фьоре «Психология личной эффективности» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/the_now_habit_at_work/) - научит Вас с легкостью и удовольствием работать даже над самыми сложными задачами.

5. Джон О’Кифф «Нешаблонное мышление» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/business_beyond_the_box/) - научит Вас креативному мышлению.

6. Д. Кэнфилд «Цельная жизнь» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/thepoweroffocus/) - научит Вас ставить и достигать цели.

7. Дуг Лемов «От знаний к навыкам» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/practice_perfect/) - научит Вас эффективному самообразованию.

8. Глеб Архангельский «Тайм-Драйв» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/mif/005/) - научит Вас успевать больше. Намного больше.

9. Стефани Палмер «Пришел, увидел, убедил» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/luchiernoctar/goodinaroom/) - научит Вас идеально самопрезентовать себя.

10. Дэниел Гоулман «Эмоциональный интеллект» (http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/psychologies/emotional_intelligence/) - научит Вас владеть своими эмоциями и оказывать влияние на эмоции окружающих.

11. Михай Чиксентмихай «Поток» - научит Вас входить в максимально продуктивное состояние.

12. Роберт Чалдини «Психология влияния» - научит Вас противостоять манипуляциям.

На свій сором, читав лише ту, що під №12. Якщо інші - такі ж сильні, як і ця, то це MUST!  З сьгоднішнього дня це стає тим, що я мушу прочитати.

Якщо хтось читав щось зі списку, хотів би почути Ваші рекомендації. Дякую.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 45

Абсолютно незнайома література :)
Тоді -№12 рекомендую точно. а решту - по мірі прочитання.
Не думаю, що там є щось корисне. Адже існує універсальний засіб не підпадати під вплив іншої людини - послати її на три літери! Тому не варто марнувати час
Треба буде глянути. Нічого зі списку не читала, але зараз читаю також про психологію - "Психологія брехні".
Привіт, Оксан. Правильно робиш, що читаєш. Треба чітко розуміти, коли включається технологія... Останні вибори - технологія, і прочитавши Чалдіні, ти, можливо, віпзнаєш кілька трюків, на які піймали народ. Авокадо - теж технологія. І мені приємно, що я перший тут це розкусив, і що єдиним моїм баном в ролі модератора був бан на авокадо. Навіть на годинку :)
З тих пір втекло багато води, и ми банимо його на тиждень-два, а позаяк технології не стоять на місці, то скоро підуть і місяці )))
Ты ее уже полгода читаешь. Все себя познаешь?
Рекомендував цей запис

Ніфіга з даного переліку - не читав (і, по правді кажучи, навряд колись прочитаю ))) ), але рекомендошу - беззаперечно! ))) Відчуваю, що ця література потрібна та - корисна.

Привіт, а що, мало читаєш? Дякую за рекомендацію, але, думаю, варто рекомендувати те, чим і самому б хотілося поділитися.

І не потрібно нас лякати Робертом Чалдіні разом з його "Психологією впливу" , яка тіпа навчить нас не піддаватись на маніпуляції ))))

P.S. Нами не так просто зманіпулювати, як це здається на перший погляд!

Дуже просто. Насправді.
Нами не так просто зманіпулювати, як це здається на перший погляд! :))) Так говорять всі, хто не бачить технологій маніпуляції. Чалдіні теж це розкриває :)
Сделпать генеральную уборку в "мозгах", и пригласить в гости всех разом. После, оставшуюся жизнь содержать врачей-психологов.
Роберт Чалдини "Психология влияния", а также "Агрессия". Социальная психология. Лидерство. Альтруизм. Конфликт

"варто рекомендувати те, чим і самому б хотілося поділитися"

- вважай, що я тобі повірив на слово, і що ця література - корисна, можливо - цікава. От тому і - рекомендошу.

Людям потрібно довіряти один одному, навіть у наші ганебні часи, чи не так?

Але це вже (довіра між людьми) тема окремого поста та окремого обговорення )))

(довіра між людьми) тема окремого поста та окремого обговорення ))) Писали про це розумні люди : Роберт Патнем. http://www.pravda.com.ua/articles/2010/01/7/4587024/
Хорошо рекомендовать то что хоть трохi полезно

Ти читалО подібну літературу?! 

Вибач, але мені здавалось, що нічого більш "глобального" та класичного, ніж Донцова, ти в руки не брало, ну хіба що бачило на полицях книгарень (якщо звичайно ти їх відвідуєш)  )))

У себе в блозі можеш зачіпати кого завгодно. У мене з моїми гостями я розберусь сам. Ок?
У МИФ охренительные книжки.
Спасибо, тоже это прочуствовал :)
Все следует делать настолько простым, насколько это возможно, но не проще. Альберт Эйнштейн....
Да, Привет, рад тебя видеть чи радий тебе бачити. Вже й не знаю, як казати :)
Привiт... вiрно. Кажи як воно е, не хвилюйся
Ава твоя с этим екссвященником уже навевает совсем иные ассоциации, чем это было несколько месяцев назад.
Это из интернов Быков...
Интересно какие же?
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. See you later! XRumer201707

 
ОБОЗ.ua